ADRESS

Höglandets Utredningshem

Sjöafallsvägen 9

571 75 Fredriksdal

Växel: 0380-261 10

Fax: 0380-261 18

FÖRESTÅNDARE / VERKSAMHETSANSVARIG

AnnaKarin Roslund

Socionom, fil. mag socialt arbete

Tfn: 076-14 123 01

annakarin.roslund@utredningshem.se

MEDICINSKT ANSVARIG / EKONOMIANSVARIG

Magnus Webner

Leg. läkare, specialist i psykiatri

Tfn: 076-14 123 03

magnus.webner@utredningshem.se

UTREDARE

Anna Cederberg

Socionom

Tfn: 076-14 123 09

anna.cederberg@utredningshem.se

Christina Juntegen

Socionom

Tfn: 076-14 009 29

christina.juntegen@utredningshem.se

ADMINISTRATION

Klara Forsén

Socionom

Tfn: 076-14 666 27

klara.forsen@utredningshem.se

 

 

 

 

 

BITR. FÖRESTÅNDARE / PERSONALANSVARIG

Mats Johansson

Socionom, steg 1 utbildad

Tfn: 076-14 123 02

mats.johansson@utredningshem.se

PSYKOLOGER

Annika Holm

Leg. psykolog, BOF-terapeut

Tfn: 076-14 123 10

annika.holm@utredningshem.se

 

Kerstin Sandström

Leg. psykolog, BOF-terapeut

Tfn: 076-14 126 54

kerstin.sandstrom@utredningshem.se

 

SJUKSKÖTERSKOR

Frida Tilstam

Leg. sjuksköterska

Tfn: 076-14 004 37

frida.tilstam@utredningshem.se

 

Jennie Christoffersson

Leg. sjuksköterska

Tfn: 076- 14 123 04

jennie.christoffersson@utredningshem.se